Село Шепіт - Косівський фотоальбомcerkva-dzvinicya.jpg
Свято-Іллінська церква в селі ШепітПереглядів: 74Збудована на місці старої Успенської церкви (що була поставлена 1763р. в честь 60-річчя правління Франца Йосифа).

Фото: Olga Valuyeva
Hram_Mcc__Viri2C_Nadiyi2C_Lyubovi_ta_materi_yihnoyi_Sofiyi_s__Shepit.jpg
Храм Мцц. Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії с. ШепітПереглядів: 7521 травня 2013 року, з благословення Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в селі Шепіт на приватній земельній ділянці митр. прот. Івана Петращука, на участку Скрипки було освячено місце і закладено камінь під будівництво храму-каплиці Святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії.Коментарів: 1
Hram_Presvyatoyi_Troyci_s__Shepit.jpg
Храм Пресвятої Тройці с. ШепітПереглядів: 641990 року, за промислом Божим, засновано парафію в селі Шепіт. Раніше мешканці села належали до парафії церкви Вознесіння Господнього села Брустори і їм доводилось долати понад сім кілометрів, щоб бути на богослужіннях. Першим священиком, який тут служив, був митр. прот. Володимир Лучко. Він освятив місце під Храм та цвинтар і відслужив першу Божественну Літургію.
Храм побудований в центрі села Шепіт на горі Кородистий.
Коментарів: 3
Mitroforniy_protoiierey_Ivan_Petrashchuk.jpg
Митрофорний протоієрей Іван ПетращукПереглядів: 53В липні 1997 року призначений настоятелем Храму Пресвятої Тройці села Шепіт, Косівського благочиння.
shepit-doroga.jpg
Паводок забрав дорогу на присілку ГруньПереглядів: 6Негода зруйнувала близько шести мостів, а також затопила дорогу. У Шепоті близько 140 господарств. Люди, щоб дійти на роботу, мусять самі лопатами розчищати дорогу.
     
фото:5 сторінках1